xoxo, Gossip Girl.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xoxo, Gossip Girl.

Gossip Girl Role Play Game.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Angelas be sparnų (knyga) xD

Go down 
AutoriusPranešimas
Jenny Humphrey
@.@
Jenny Humphrey


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2010-05-25

Angelas be sparnų (knyga) xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Angelas be sparnų (knyga) xD   Angelas be sparnų (knyga) xD Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 1:00 pm

Wot rašau knygą ir noriu ją parodyt jums Very Happy

1 Skyrius

Sekmadienis, balandžio 14d.

16:45: Sėdžiu mašinoje. Nesuprantu tų tėvų, kam keltis į kitą miestą kas dvi savaites? Kai tik susirandu naujų draugų, visada turim kraustytis. Mokyklų nežinia kiek lankiau.. Gal 50.. Ech, beprasmiškai aš čia niurnu.. Geriau pasiklausysiu muzikos..
18:23: Jau apžiūrinėju savo būsimajį kambarį. Hmm, visai fainas.. Erdvus, įdomios formos, su didžiuliu langu, kad kaimynai galėtų žiūrėti kaip persirenginėju. Cha cha. Tėvai sako, jei man ir Bertai namai patiks, galėsim NEBESIKRAUSTYTI !!! Yes, yes, YES!!!
18:25: Aš užmušiu tą mažę Bertą ! Panelei trimetei nepatinka, kad jos kambarys antrame aukšte, atceit, aukštai lipti. Nulipau žemyn pasiklausyti. Pasakiau Bertai:
-Jei norėsi, galėsiu tave užnešti.
Va čia ir buvo mano klaida. Berta kaip pamišusi pradėjo rėkti “nuosavas alkliukas! Nuosavas alkliukas!”
Jau galvojau, nusišausiu.
22:40: Girdžiu kaip Berta rėkia:
-Alkliuk, kalalienė noli į tuoletą!
Vėl turiu keltis nuo ,,patogiojo” čiužinio ir nešti ,,kalalienę” į tuoletą. Galvoju, man dabar ją nušaut, ar vėliau..

Pirmadienis, balandžio 15d.

07:00: Visiškai neišsimiegojau, nes Berta vis norėjo į tuoletą, o kadangi aš pasisiūliau ją nešioti, teko lakstyti.. Ech, jau reikia į mokyklą.. Vėl, kaip visada, atsisėsiu prie durų ir lauksiu kol kas užkalbins.
07:50: Myliu gyvenimą ir šitą miestą! Jau turiu pilna draugų, lia lia lia.. Net ir bestę susiradau. Lia lia lia!
12:15: Gyvenimas sumautai nerealus! Puse tos mokyklos vaikinų mane nužiūrinėjo! Vienas įkišo į galinę džinsų kišenę savo numerį. Imsiu ir skambinsiu! Dar ko!
14:45: Namie. Atsiklaupus ant kelių maldauju mamos, kad lestų Lėjai ( naujajai bestei ) nakvot. Net prižadėjau rytais atnešti jai pusryčius į lovą. Tai tikrai sunku, nes ji visada viską išlieja, o aš kaip tarnaitė turiu išvalyti. Ech, aš lyg angelas be sparnų..
15:00: Leido! Ji tikrai tikrai LEIDO! Iškart puoliau prie telefono, paskambinti Lėjai.
17.30: Baigiau šnekėtis su Lėja. Tiksliau, klykti iš laimės.
18:00: Nebėr ką veikt. Gal parašyt tam vaikinui, kuris įkišo savo numerį man? Nee, nesižeminsiu.
19:00: Pavojus, pavojus! Karalienė atėjo išvesti savo arklį pasiganyti. Na kagi, teks stovėti ant 4 kojų ir valgyti žolę.
21:00: Nu jo.. Aš maniau kad Berta išves mane į kiemą ganytis. Bet ne! Ji nuvedė mane gal 2km nuo namų, pririšo, o pati išėjo pas draugę kuri gyveno šalia. Nerealiai. Prasėdėjau ten iki 20:30, o tada pradėjo lyti. Šaukiau Bertai, kad mane atrištų, nes pačiai buvo sunku. O ta tik pasakė:
-Cit, alkliuk. Kalalienė nenoli suslapti savo aukso galbanų.
Pff, aukso garbanos.. Ji norėtų.. Iš tikro, ji ryža kaip morka !
Šaukiau:
-Bertute, prašau, duosiu daug saldainių.
Tik išgirdusi žodį „saldainių“, ji puolė kaip pamišusi. Greitai mane atrišo, ir nujojo ( ant šlapios manęs ) namo.
Kai grįžome, mamos veidas pabalo. Aš atrodžiau kaip bomžė. Šlapia, aplipusi žolėmis ir su Berta at nugaros. Iš pradžių mama buvo nustebusi, vėliau, jos veidas pasikeitė į labai piktą. Berta nubėgo į kambarį. Bent nereikėjo jos užnešti.
Mama nuėjo paskui. Poof.. Jau galvojau, rėks ant manęs.
22:00: Mama ŽIAURIAI rėkė ant Bertos. Man gerai, aš sėdžiu ramiai savo kambaryje..
24:00: Kaip laukiu rytojaus. O, nauja sms. Lėja..
05:00: Stebiuosi.. Berta nešaukia „alkliuko“, lipa pati.. Vėl sms, vėl Lėja. Susirašinėjam visą naktį. Žioov, biški miego norisi..
05:10: Zzzzzz...Zzzz...



Antradienis, balandžio 16d.


08:25: Velnias!! Vėluoju! Dar sms nauja. Lėja „ Kur esi? Į šūlę eisi?“. Nėra laiko atrašyt, reikia bėgti.
08:34: Še tau, kad nori. Tik įžengiau į istorijos kabinetą, panelė Statinė ( taip ją pravardžiuojam, nes ji be galo stora ) užšaukė:
-Kodėl vėluoji?
-Žadintuvas vėlavo..
-Sėsk. Tik antra diena mokykloje, o tu jau vėluoji. Beje, dienyne išraičiau tau gražų dvejetą.
Burbuliuodama nuėjau sėstis. Kai atsisėdau, Lėja pradėjo dėstyti savo moralus:
-Ko man neatrašei?
-Negražu vėluoti.
-Statinė pasielgė gerai, kad įrašė tau du.
Ir t.t.
Ji dievina statinę, bet ją pravardžiuoja, nes taip daro visi. Kalikė. Bet, šiap ar taip ji mano bestė..
10:50: O dieve, o dieve, koks seksovas mokinys! Susilydžiau..
13:40: Sėdim su Lėja pas mane ir žaidžiam “ tiesa drasa”. Ji manęs klausia:
-Tiesa? Drasa?
-Tiesa.
-Hmm.. Gal ką nors nūsižiūrėjai mūsų mokykloje?
-Nūsižiūrėjau.
-Ką? !
-Vieną knygą iš bibliotekos.
-Ne taip supratai.. Turėjau omeny, kažką iš vaikinų ?
BOOM! ! Iš giedro dangaus, va toks suknistas klausimas. Ilgai galvojau, ir pasakiau:
-Aa.. Tu apie tuos nusižiūrėjimus.. Esu.
-Ką tokį ?
Nusišausiu.. Reikėjo sakyt NE! Ką jau padarysi, teks atsakyti..
-Giedrių, iš 9a..
-Norėtum su juo susipažinti?
-Savaime aišku.
-Tada pasakysiu tau gerą žinią. Jis mano brolis!
Žiūriu į ją išsprogdinusi akis. Po kelių minučių griebiu Bertos vandens šautuviuką, ir nutaikiusi jį į Lėja sakau:
-Prižadėk kad jam NIEKO nesakysi. Prižadi?
Ji pradėjo juoktis.
Neišlaikiau. Pradėjau juoktis. Po dviejų minučių žvengimo vėl nutaisiau šautuviuką į Lėją.
-Tai prižadi?
-Aha.
-Nieko jam nesakyk kol nepaprašysiu.
-Aha.
-Nieko.
-Aha.
-Nieko.
-Aha.
-Nieko.
-Aha.
-Nieko.
-Gerai, nieko! Galim tęst žaidimą?
-Mhm..Tai tiesa? Drasa?
-Drasa.
Che che.. Aš kerštinga! Tokią drasą jai sugalvosiu!
-Tai sakai drasa?
-Nu, ar gluša?
-Ne gluša.. Tai va.. Tavo drasa bus tokia.. Išeik į balkoną ir pašauk kokį nors žmogų. Kai jis atsisuks pasakyk jam ” aš tave myliu”
-Pasilenkt bus galima?
-Ne.
-Jeckau kleckau..
Pasiruošiau žvengti. Ji nuėjo. Pašaukė!
-Ei, atsisuk, su raudona striuke!
Atsisuko.
-Aš tave karštai myliu!!
Lūžau. Dar pridėjo ” karštai”. Pavare jin.
22:57:Pasakiau Lėjai:
-Prižadėk, kad nemiegosim iki 5.
-Prižadu.
23:19:
-Zzzzz...Zzzzz...
Mes neknarkiam! Čia tik Berta atlėkė mum suvaidinti ”Bitutės spektaklį” kurį matė trečią valandą.
Apie spektaklį. Gyvena bitutė. Jos vaikai užsimano medaus. Bitutė nuskrenda medaus, bet kelyje jos daug pavojų.
Mirsiu iš nuobodulio.. O Lėjai patinka. Zvengiu viduje savęs.
-Zzzz.. Zzzz.. Pasitlauk, neglazus uode!! As tau įdūlsiu!
Atėjo mama. Mes su Lėja greit atsigulėm ir vaidinom kad miegam, o Berta atsigulė kampe ir sako:
-Miau, as kaciukas. Miau miau miau.
Kai mama išėjo, pradėjom žvengt kaip pamišusios. Ech, jau norėjau miegot, kai Lėja man tvojo per galva su pagalve rėkdama :
-Pagalvių mūšis!!!
Griebiau pagalvę ir pradėjau ją daužyti.
Ups!! Kažką sudaužiau! Einu miegoti..
05:00
-Lėja, baik!
-Chi chi!
-Lėja baik, oi, cha cha cha cha cha cha ! Durne, nekutenk, tėvai ateis!
-Neateis!
-Cha cha cha cha!
Užsižvengiau taip garsiai! Na ir ką, pasisveikinkit su mama..
-Miegosit jūs vieną kartą ar ne? Rytoj jums į mokyklą!
07:13: Abi darom namų darbus. Visai juos buvom pamiršusios!
07:50: Jau šūlėj.
13:00 Jau namie.. Ech, kokios neidomios dienos..
14:00 O dieve, man parašė GIEDRIUS! ! Tas pats, Lėjos brolis. Pasirodo, mano geroji draugė davė jam mano numerį. AČIŪ LĖJA! Dieve, aš tokia laiminga!


Vėliau įkelsiu antrą skyrių xD
Atgal į viršų Go down
 
Angelas be sparnų (knyga) xD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
xoxo, Gossip Girl.  :: Omgosh she's CREATING : o-
Pereiti į: